Cornell Dubilier 150104J250CB
Film Capacitor, Non-polarized, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
Electro Sonic
element14 APAC
Master Electronics
Newark
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Film Capacitor, Polyester, 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.1uF 100V PET 5% (5 X 11mm) Axial 100°C Bulk
Film Capacitor, Polyester, 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
CAPACITOR PEN FILM, 0.1UF, 100V, 10%, AXIAL
Cornell DubilierMMP2P1K-F
Axial FILM CAPACITOR MMP 160V 0.1muF ±10% 0.335W 0.217Tx0.669L 8.50mm 5.50mmx17.00mm
描述
Cap Film 0.1uF 250V PET 5% (6.5 X 16.5mm) Axial 125C Bulk
CAPACITOR POLY FILM FILM 0.1UF 5%, 250V
CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC AXIAL
Capacitor;Metallized Polyester;Axial;0.1uF;250V;5%