Abracon ASFLMB-25.000MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页15 年前
JRH Electronics
3 个月趋势:
-5.51%
备用零件
Price @ 1000
Stock
95,157
Authorized Distributors
6
Frequency
25 MHz
25 MHz
25 MHz
Frequency Stability
25 ppm
25 ppm
25 ppm
Max Supply Current
16 mA
6.3 mA
6.3 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Standard, Surface Mount
Standard, Surface Mount
相关零件
Oscillator MEMS 24MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 24.576MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 27MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
CTS Components636L5I025M00000
SMD Crystal Oscillator 25MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
7X Series 25 MHz 3.3 V XO (Standard) CMOS Output Oscillator - SMD-4
描述
MEMS Oscillator, 25 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 25 ppm, 3.3 V, ASFLMB
ASFLMB Series 25 MHz 5 x 3.2 mm 1.8 to 3.3 V ±25 ppm Silicon Clock Oscillator
MEMS OSCILLATOR, 25MHZ, SMD, 3.2 X 2.5MM; Frequency Nom: 25MHz; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 25ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: Pure Silicon ASFLMB Series; Oscillator Output Compa