Abracon ASFLMB-24.576MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 24.576MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
Sager Electronics
JRH Electronics
Electro Sonic
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+38.69%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 27MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
CMOS Output Clock Oscillator, 24.576MHz Nom
ASV Series 24.576 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±20 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
CTS Components636L5I025M00000
SMD Crystal Oscillator 25MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
描述
MEMS Oscillator, 24.576 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 25 ppm, 3.3 V, ASFLMB
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 24.576MHz Nom, CMOS
Series ASFLMB ±25ppm 1.8V ~ 3.3V -40°C ~ 85°C MEMS Clock Oscillators
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS
±25ppm 1.8V~3.3V SMD5032-4P Programmable Oscillators ROHS
1.8V~3.3V ¡À25ppm 24.576MHz 5mm*3.2mm*900¦Ìm