Abracon ASFLMB-24.000MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 24MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet5 页15 年前
IHS
Electro Sonic
Sager Electronics
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.88%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator XO 24MHz ±25ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 24MHz ±20ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components636L5I025M00000
SMD Crystal Oscillator 25MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
7W Series 24 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±25 ppm Surface Mount Crystal Clock Oscillator
5.0X3.2 Cmos Quartz Oscillator/Ceramic, 1.8V, +/-25Ppm (-10 To 70C) |Txc 7C-24.000MDA-T
描述
MEMS Oscillator, 24 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 25 ppm, 3.3 V, ASFLMB
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 24MHz Nom, CMOS
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 24.0000M HZ LVCMOS
MEMS OSC, 24MHZ, LVCMOS, 5MM X 3.2MM ROHS COMPLIANT: YES
LVCMOS 16mA 15pF ¡À25ppm 24MHz QFN 5mm*3.2mm*900¦Ìm