Abracon ASFLMB-27.000MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 27MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
Master Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-16.55%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
1,640
Authorized Distributors
6
Frequency
27 MHz
27 MHz
27 MHz
Frequency Stability
25 ppm
25 ppm
25 ppm
Max Supply Current
15 mA
7.2 mA
7.2 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
相关零件
Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Mems Osc Xo 29.4912Mhz Lvcmos/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-29.4912MHZ-LR-T
Crystal RoHS Compliant Enable/Disable Active Oscillator 30pF 70C 20mA 0.056 1.42mm
Oscillator XO 27MHz ±25ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components636L5I028M63636
SMD Crystal Oscillator 28.63636MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
CTS Components636L5I025M00000
SMD Crystal Oscillator 25MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
描述
27MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 27MHz Nom, CMOS
Mems Osc Xo 27.0000Mhz Lvcmos/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-27.000MHZ-LR-T
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 27.0000M HZ LVCMOS
MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS, 5x3.2mm, RoHS
Abracon SCT
LVCMOS 3.6V 16mA 15pF ¡À25ppm 27MHz 5mm*3.2mm*900¦Ìm