KYOCERA AVX PCV1D331MCL2GS
Cap Aluminum Polymer 330uF 20VDC 20% (10 X 10mm) SMD 0.022 Ohm 3800mA 3000h 105C Automotive T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX PCV1D331MCL2GS.
Future Electronics
Datasheet3 pages3 years ago
RS (Formerly Allied Electronics)
Nichicon SCT
Factory Futures
Inventory History
3 month trend:
+0.00%