KYOCERA AVX ULV2C150MNL1GS
15uF 160V 50mA@120Hz 卤20% SMD, D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
Nichicon SCT
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-16.99%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
32,048
Authorized Distributors
6
Capacitance
15 µF
15 µF
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Voltage Rating (DC)
160 V
160 V
Tolerance
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
Life (Hours)
10000 hours
3000 hours
Ripple Current
50 mA
50 mA
Height - Seated (Max)
10.9982 mm
10.9982 mm