Vishay 199D686X9016E6V1E3
Cap Tant Solid 68uF 16V 10% (8.6 X 15mm) Radial 5.08mm 125C Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay 199D686X9016E6V1E3.
IHS
Datasheet8 pagine3 anni fa
Newark
Arrow Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-100%
Parti alternative
Questo componente
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
4,204
Authorized Distributors
4
Capacitance
68 µF
68 µF
Mount
Through Hole
Case/Package
Dipped
Dipped
Voltage Rating (DC)
16 V
16 V
Tolerance
10 %
10 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
Leakage Current
6 µA
6 µA
Dissipation Factor
8 %
8 %
Supply Chain
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-06-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
Yageo GroupT356K686K016AT
68UF SOLID MNO2 TANTALUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 16 V DC +/-10%, T356 SERIES