KYOCERA AVX LGN2H121MELZ45
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGN 500V 120muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KYOCERA AVX LGN2H121MELZ45.
IHS
Datasheet4 pagine3 anni fa
TME
Farnell
Newark
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Introduction Date2010-08-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
United Chemi-ConEKMS451VSN121MP35S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 120uF
PanasonicECOS2GB121BA
Cap Aluminum Lytic 120uF 400V 20%( 22 X 35mm) Snap-In 10mm 1.382 Ohm 750mA 3000h 105C Bulk
Cap Aluminum Lytic 120uF 400V 20% (20 X 35mm) Snap-In 10mm 730mA 3000h 105C Bulk
NichiconLGU2W121MELY
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 120uF, Through Hole Mount
NichiconLGU2G121MELY
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 400V 120muF ±20% 0.787Dia 20.00mm
PanasonicECO-S2WB121BA
Cap Aluminum 120uF 450V 20% (22 X 40mm) Snap-In 10mm 1.382 Ohm 720mA 3000h 105°C Bulk
Descrizioni
Descrizioni di KYOCERA AVX LGN2H121MELZ45 fornite dai suoi distributori.
Cap Aluminum Lytic 120uF 500V 20% (22 X 45mm) Snap-In 10mm 680mA 3000h 105C Bulk
CAPACITOR, AL ELECTROLYTIC, CAP 120 UF, TOL 20%,VOL-RTG 500 VDC, SNAP-IN,22X45MM
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 500V, 20% +Tol, 20% -Tol, 120uF, Through Hole Mount
卤20% 680mA@120Hz 10mm 500V 120uF Plugin,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
CAPACITOR ALUM ELEC 120UF, 500V, 20%, SNAP-IN; Product Range: NICHICON - GN Series; Capacitance: 120µF; Capacitance Tolerance: ± 20%; Voltage Rating: 500V; Diameter: 22mm; Height: 45mm; Lead Spacing: 10mm; Ope
Aluminum Electrolytic Capacitor 120Uf, 500V, 20%, Snap-In; Capacitance:120Μf; Voltage(Dc):500V; Voltage(Ac):-; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Snap-In; Lifetime @ Temperature:500 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Esr:- Rohs Compliant: Yes |Nichicon LGN2H121MELZ45