Analog Devices LTC6905IS5-133#TRMPBF
OSCILLATOR, 133MHZ, 5.5V, SSOT-23; Available until stocks are exhausted
Linear Technology
Nu Horizons
Trend di 3 mesi:
-1.01%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
SimboloImpronta
SnapEDA
Impronta
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Frequency
133 MHz
133 MHz
Frequency Stability
Max Supply Current
Operating Supply Voltage
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Parti correlate
Analog DevicesLTC6905CS5-100#TRMPBF
Silicon Oscillator 100MHz/ 50MHz/ 25MHz CMOS Automotive 5-Pin TSOT-23 Tape and Reel
Analog DevicesLTC6905CS5-100#TRPBF
Silicon Oscillator 25MHz/ 50MHz/ 100MHz- CMOS 5-Pin TSOT-23 T/R
Analog DevicesLTC6905CS5-80#TRPBF
FIXED FREQUENCY SOT-23 OSCILLATOR CMOS Output Clock Oscillator, 80MHz Nom
Descrizioni
Descrizioni di Analog Devices LTC6905IS5-133#TRMPBF fornite dai suoi distributori.
Silicon Oscillator 133MHz/ 66.7MHz/ 33.3MHz- CMOS Automotive 5-Pin TSOT-23 T/R / IC OSC SILICON 133MHZ TSOT23-5
Fixed Frequency SOT-23 Oscillator
Oscillator, 133Mhz, 5.5V, Ssot-23 Rohs Compliant: Yes |Analog Devices, Inc. LTC6905IS5-133#TRMPBF
133MHz TSOT-23-5 Timers / Clock Oscillators ROHS
CMOS Output Clock Oscillator, 100MHz Nom