Analog Devices LTC6905CS5-100#TRMPBF
Silicon Oscillator 100MHz/ 50MHz/ 25MHz CMOS Automotive 5-Pin TSOT-23 Tape and Reel
Schede tecniche e documenti
Analog Devices
Official datasheet0 pagine0 anni fa
Linear Technology
Component Distributors Inc.
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+27.71%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
SimboloImpronta
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Frequency
100 MHz
100 MHz
Frequency Stability
Max Supply Current
Operating Supply Voltage
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Risorse di progettazione
Parti correlate
Analog DevicesLTC6905HS5-80#TRMPBF
FIXED FREQUENCY SOT-23 OSCILLATOR CMOS Output Clock Oscillator, 80MHz Nom
Analog DevicesLTC6905IS5-133#TRMPBF
OSCILLATOR, 133MHZ, 5.5V, SSOT-23; Available until stocks are exhausted
Analog DevicesLTC6905IS5-100#TRMPBF
OSCILLATOR, 100MHZ, 5.5V, TSOT-23; Available until stocks are exhausted
Descrizioni
Descrizioni di Analog Devices LTC6905CS5-100#TRMPBF fornite dai suoi distributori.
Fixed Frequency SOT-23 Oscillator
Oscillator, 100Mhz, 5.5V, Sot-23-5 Rohs Compliant: Yes |Analog Devices, Inc. LTC6905CS5-100#TRMPBF
100MHz TSOT-23-5 Timers / Clock Oscillators ROHS
CRYSTAL OSCILLATOR CLOCK 100 MHz CMOS OUTPUT