Vishay SMF15A-E3-08
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 15V 2-Pin SMF T/R / TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMF
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay SMF15A-E3-08.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Upverter
element14 APAC
Farnell
HQonline
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-18.79%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
17.6 V
17.6 V
17.6 V
Clamping Voltage
24.4 V
24.4 V
24.4 V
Peak Pulse Power
200 W
1 kW
1 kW
Peak Pulse Current
8.2 A
8.2 A
8.2 A
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
LittelfuseSMF14A
SMF Series 200 W 14 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SOD-123FL
LittelfuseSMF15A
ESD protection diodes / TVS diodes; LITTELFUSE; SMF15A; 24.4 V; 8.2 A; 15 V; 16.7 V - 18.5 V
onsemiSMF14AT1G
200 Watt SOD-123FL Transient Voltage Suppressors, 14 V, Unidirectional
7.7A 26V 200W 17.8V 16V SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
LittelfuseSMF17A
Tvs Smf 17V Uni, 7 T&r/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMF17A
8.6A 23.2V 200W 15.6V 14V SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Descriptions
Descriptions de Vishay SMF15A-E3-08 fournies par ses distributeurs.
Surface-Mount ESD Protection Diode Trans Voltage Suppressor Diode, 1000W, 15V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
DIODE, ESD PROTECTION, 15V, DO-219AB; Clamping Voltage Vc Max: 24.4V; Diode Case Style: DO-219AB; No. of Pins: 2Pins; Operating Voltage: -; Power Dissipation Pd: -; Product Range: -; Automotive Qualification Standard: -