Vishay SMF14A-E3-08
8.6A 23.2V 200W 15.6V 14V SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay SMF14A-E3-08.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+7.18%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
16.45 V
16.4 V
16.4 V
Clamping Voltage
23.2 V
23.2 V
23.2 V
Peak Pulse Power
200 W
1 kW
1 kW
Peak Pulse Current
8.6 A
8.6 A
8.6 A
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2013-11-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
LittelfuseSMF14A
SMF Series 200 W 14 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SOD-123FL
LittelfuseSMF13A
Tvs Smf 13V Uni, 7 T&r/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMF13A
SMF Series 200 W 13 V Uni Directional Surface Mount TVS Diode - SOD-123F
onsemiSMF14AT1G
200 Watt SOD-123FL Transient Voltage Suppressors, 14 V, Unidirectional
onsemiSMF18AT1
SOD-123F 1 Surface Mount 1 Zener Tvs Diode 20V 6.8A 200W -55C~150C TJ
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 15V 2-Pin SMF T/R / TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMF
Descriptions
Descriptions de Vishay SMF14A-E3-08 fournies par ses distributeurs.
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 14V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
ESD Suppressors / TVS Diodes 1000watt 14volt
ESD Suppressor TVS Uni-Dir 14V 2-Pin SMF T/R
ESD Protection Device, 23.2 V, DO-219AB, 2 Pins, 14 V, 1 kW
200W, 14V, ESD PROTECTION DIODE SMF
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO219AB
ESD PROTECTION DIODE SMF DO219-E3
DIODE, ESD PROTECTION, 14V, 392PF; Clamping Voltage Vc Max:23.2V; Diode Case Style:DO-219AB; No. of Pins:2Pins; Operating Voltage:14V; Power Dissipation Pd:1kW; Product Range:SMF Series; Automotive Qualification Standard:-; SVHC:Lead (15-Jan-2019)