Vishay SMF16A-E3-08
7.7A 26V 200W 17.8V 16V SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay SMF16A-E3-08.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Newark
Future Electronics
HQonline
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-31.32%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
18.75 V
18.75 V
18.75 V
Clamping Voltage
26 V
26 V
26 V
Peak Pulse Power
200 W
1 kW
1 kW
Peak Pulse Current
7.7 A
7.7 A
7.7 A
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2013-11-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
LittelfuseSMF15A
ESD protection diodes / TVS diodes; LITTELFUSE; SMF15A; 24.4 V; 8.2 A; 15 V; 16.7 V - 18.5 V
LittelfuseSMF16A
SMF Series 200 W 19.7 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SOD-123F
onsemiSMF15AT1G
200 Watt SOD-123FL Transient Voltage Suppressors, 15 V, Unidirectional
LittelfuseSMF17A
Tvs Smf 17V Uni, 7 T&r/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMF17A
onsemiSMF18AT1
SOD-123F 1 Surface Mount 1 Zener Tvs Diode 20V 6.8A 200W -55C~150C TJ
onsemiSMF18AT1G
200 Watt SOD-123FL Transient Voltage Suppressors, 18 V, Unidirectional
Descriptions
Descriptions de Vishay SMF16A-E3-08 fournies par ses distributeurs.
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 16V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 16V 26Vc 2-Pin SMF T/R
Esd Protection Diode Smf Do219Ab Rohs Compliant: Yes |Vishay SMF16A-E3-08
ESD Suppressors / TVS Diodes 1000watt 16volt
Vishay TVS, 26V, , DO-219AB, 17.8V
200W, 16V, ESD PROTECTION DIODE SMF
ESD DIODE, 16V, DO-219AB-2, 1KW;