Vishay CRCW25123R40FKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 3.4ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW25123R40FKTG.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Datasheet8 pagesIl y a 15 ans
X-ON
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.22%
Stock
8,107
Authorized Distributors
5
Resistance
3.4 Ω
3.4 Ω
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 2512 3.74 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 3.32ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512FK-073R3L
1W Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 3.3Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-073R6L
1W Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 3.6Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-073R57L
1W Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 3.57Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW25123R40FKTG fournies par ses distributeurs.
RES THKFLM 2512 0.01 OHM 100% 3.4 R67 SMD
2512 (6432Metric) 2512 CRCW 0.248Lx0.124W 6.30mmx3.15mm 1W 3.4Ohms ±100ppm/C
Crcw2512 3.4 1% 100 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW25123R40FKTG
3.4¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 2512 6.3mm*3.15mm*700¦Ìm