TDK B32654A7224K189
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32654A7224K189.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet61 pagesIl y a 5 ans
Ciiva
EPCOS
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR76QR3220SE30K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, -200+/-100Ppm/Cel Tc, 0.22Uf, Through
Epcos B32653 220nF Polypropylene Film Cap 1000V dc; 250V ac +/-10%; Through Hole
Yageo GroupR76QW3220SE30K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Epcos B32654 220nF Polypropylene Film Cap 1000V dc; 250V ac +/-10%; Through Hole
Yageo GroupR75TR3220AA40K
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM, 0.22UF, 300V, 20%, RADIAL
Descriptions
Descriptions de TDK B32654A7224K189 fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.22uF 1250V PP 10% (31.5 X 14 X 24.5mm) Radial 27.5mm 100C T/R
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.22uF, 1250V DC, 14mm(W) x 24.5mm(H) x 31.5mm(L)
FILM CAP MKP BOX 0.22µF 10% 1250Vdc LS 27.5mm