Yageo Group R75TR3220AA40K
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group R75TR3220AA40K.
IHS
Datasheet38 pagesIl y a 2 ans
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-14.11%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2012-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR76TR3220SE30K
PanasonicECQ-UAAF224K
Radial FILM CAPACITOR ECQ-UA 275V 0.22muF ±10% 0.689Lx0.295W 17.50mmx7.50mm
PanasonicECW-FD2W224KQ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI322050M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-FD2W224K4
X2 Class AEC-Q200 Metallized Polypropylene Film Capacitor, 220nF, 310VAC, 630VDC, 10%
Descriptions
Descriptions de Yageo Group R75TR3220AA40K fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.22uF 1600V PP 10% (32 X 13 X 25mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 0.0051 Ohm 105C Bulk
Radial FILM CAPACITOR film capacitor 650V 220nF 10%
PWR FILM CAP, 0.22UF, 11.93A, RADIAL;
CAP FILM 0.22UF 10% 1.6KVDC RAD
220nF ¡À10% 27.5mm 1.6KV 650V 5m¦¸ 32mm*13mm*25.1mm
0.22Μf 160V |Kemet R75TR3220AA40K