Yageo Group R76QW3220SE30K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group R76QW3220SE30K.
TME
Verical
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2003-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR76QR3220SE30K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, -200+/-100Ppm/Cel Tc, 0.22Uf, Through
Epcos B32653 220nF Polypropylene Film Cap 1000V dc; 250V ac +/-10%; Through Hole
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM 0.22UF 330VAC 10%, RADIAL
Epcos B32654 220nF Polypropylene Film Cap 1000V dc; 250V ac +/-10%; Through Hole
Yageo GroupR474N32205001K
Yageo GroupR71QR32204000K
Descriptions
Descriptions de Yageo Group R76QW3220SE30K fournies par ses distributeurs.
Radial FILM CAPACITOR R76 600V 0.22muF ±10% 1.634Lx0.433W 41.50mmx11.00mm
Cap Film 0.22uF 1000V PP 10% (41.5 X 11 X 22mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 0.011 Ohm 110C Bulk
CAP FILM 0.22UF 10% 1KVDC RADIAL
R76QW3220SE30K, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
0.22Μf 100V |Kemet R76QW3220SE30K