onsemi NSI45035JZT1G
NSI45035 Series 35 mA 45 V SMT Constant Current Regulator & LED Driver - SOT-223
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi NSI45035JZT1G.
IHS
Datasheet11 pagesIl y a 5 ans
HQonline
Master Electronics
Upverter
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-91.83%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Case/Package
SOP
SOP
Number of Pins
4
Number of Outputs
1
Min Input Voltage
Max Input Voltage
45 V
45 V
Max Output Current
70 mA
Output Voltage
Efficiency
Min Output Voltage
Max Output Voltage
Min Operating Temperature
-55 °C
-55 °C
Max Operating Temperature
150 °C
150 °C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-06-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
LED Driver, Linear, 0V to 45V input, 2 Outputs, 1 MHz Switch. Frequency, 30 mA out, SOT-223-4
NSI45020 Series 20 mA 45 V Constant Current Regulator LED Driver - SOT-223
NSI45025 Series 25 mA 45 V SMT Constant Current Regulator & LED Driver - SOT-223
LED Driver, Constant Current Regulator, 30 mA, 45 V
LED Driver, Constant Current Regulator, 25 mA, 45 V
Descriptions
Descriptions de onsemi NSI45035JZT1G fournies par ses distributeurs.
LED DRVR 80Segment Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
70mA 45V SOT-223-4 LED Drivers ROHS
CONSTANT-CURRENT LED DRIVER,45V,35MA
Sot223 Eutectic 35Ma Rohs Compliant: Yes
IC CURRENT REGULATOR 15% SOT223
LED DRIVER, SOD-223; Device Topology: -; No. of Outputs: 1Outputs; Output Current: 70mA; Output Voltage: -; Driver Case Style: SOT-223; No. of Pins: 3Pins; Input Voltage Min: -; Input Voltage Max: 45V; Switching Frequency: -; Ope