Ohmite SM108035004FE
Resistor; Thick Film; Res 5 Megohms; Pwr-Rtg 2.5 W; Tol 1%; Radial; Planar | Ohmite SM108035004FE
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ohmite SM108035004FE.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 10 ans
Sager Electronics
Farnell
Tendance sur 3 mois:
+24.35%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2016-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 5M Ohm 1% 1.5W ±50ppm/°C Conformal Epoxy RDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 5000000ohm, 5000V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film 5M Ohm 5% 2W ±50ppm/°C Conformal Epoxy RDL
TE ConnectivityHB15M0FZRE
Radial FIXED RESISTOR HB CGS 1.043Lx0.118W 26.50mmx3.00mm 1W 5MOhm ±100ppm/C
Res Metal Oxide 5M Ohm 1% 2W ±200ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Lacer Pack
Radial,1.5W,5M,1%,100Ppm,bulk Rohs Compliant: Yes
Descriptions
Descriptions de Ohmite SM108035004FE fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 5M Ohm 1% 2.5W ±50ppm/°C Conformal Epoxy RDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2.5W, 5000000ohm, 20000V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Through Hole Thick Film Resistor, Slim-Mox, Slim-Mox Series, 5 Mohm, 2.5 W, - 1%, 20 Kv Rohs Compliant: Yes |Ohmite SM108035004FE
RES, 5M, 1%, 2.5W, RADIAL, THICK FILM; Resistance: 5Mohm; Product Range: Slim-Mox Series; Power Rating: 2.5W; Resistance Tolerance: ± 1%; Resistor Case Style: Radial; Available until stocks are exhausted Alternative available