TE Connectivity HB15M0FZRE
Radial Fixed Resistor Hb Cgs 1.043LX0.118W 26.50MMX3.00MM 1W 5MOHM ±100PPM/C
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TE Connectivity HB15M0FZRE.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Master Electronics
Sager Electronics
TE Connectivity
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-26.39%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
TraceParts
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-09-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Pièces détachées
TE Connectivity / AMP2-1625959-6
Res Thick Film 5M Ohm 1% 4W ±100ppm/C Molded RDL Loose/Tray
TE Connectivity1-1630478-6
Res Carbon Film Trimmer 4.7M Ohm 30% 3/20W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9.8 X 12.1mm) Pin Thru-Hole
Resistor;Thick Film;Res 5 Megohms;Pwr-Rtg 2.5 W;Tol 1%;Radial;Planar | Ohmite SM108035004FE
Radial,1.5W,5M,1%,100Ppm,bulk Rohs Compliant: Yes
Res Thick Film 5M Ohm 1% 1.5W ±50ppm/°C Conformal Epoxy RDL
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 5000000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 5e+06ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity HB15M0FZRE fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 5000000ohm, 7500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
RES, 5M, 1%, 1W, RADIAL, THICK FILM; Resistance: 5Mohm; Product Range: HB Series; Power Rating: 1W; Resistance Tolerance: ± 1%; Resistor Case Style: Radial Leaded; Voltage Rating: 7.5kV; Resistor Element Material: Thick Film; T
Resistor, 5Mohm, 1W, 1%; Rango De Producto:Serie Hb; Resistencia:5Mohm; Potencia Nominal:1W; Tolerancia De Resistencia:± 1%; Tensión Nominal:7.5Kv; Tipo De Resistencia:Radial Leaded; Tipo De Elemento Resistivo:Película Gruesa |Cgs Te Connectivity HB15M0FZRE
Special Order: HB01RE 5M0 1% 100PPM Resistance Value: 5M Ω Resistor Type: High Value/High Voltage Resistor Element Type: Thick Film Power Rating: 2 W Resistance Class: 1MΩ – 1GΩ Through-Hole Resistor | 5M Ω High Value/High Voltage Resistor Thick Film 2 W | Part Number: HB15M0FZRE | Internal Number: 3-1625958-8 | TE Connectivity