NIC Components NACE471M63V16X17TR15F
NACE Series 470 uF 63 V 20 % SMT V-Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Production
Datasheet5 pagesIl y a 3 ans
Future Electronics
Introduction Date2001-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
NIC ComponentsNACE471M50V16X17TR15F
Aluminum Electrolytic Capacitors; General Purpose; V-Chip
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Surface Mount, 5454
NIC ComponentsNAZK471M25V10X10.5LBF
NAZK Series 470 uF 25 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitor, 470 uF, 16 V, ± 20%, 2000 hours @ 105°C, Radial Can - SMD
Aluminum aluminum electrolytic capacitor 20% 470muF 35V
UJ Series 470 uF 35 V 105°C Ø16 x 16.5mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Descriptions
Descriptions de NIC Components NACE471M63V16X17TR15F fournies par ses distributeurs.
Cap Aluminum Lytic 470uF 63V 20% (16 X 17mm) SMD 0.43 Ohm 700mA 2000h 85C T/R
Aluminum aluminum electrolytic capacitor 20% 470muF 63V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Surface Mount, 6464