NIC Components NACE471M50V16X17TR15F
Aluminum Electrolytic Capacitors; General Purpose; V-Chip
Obsolete
NIC Components
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2011-06-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-01-11
LTD Date2025-07-11
Pièces détachées
NIC ComponentsNACE471M63V16X17TR15F
NACE Series 470 uF 63 V 20 % SMT V-Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
NIC ComponentsNAZK471M25V10X10.5LBF
NAZK Series 470 uF 25 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
NACZ Series 470 uF 25 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Surface Mount, 5454
Cap Aluminum Lytic 470uF 16V 20%( 12.5 X 13.5mm) SMD 360mA 5000h 105C T/R
Aluminum aluminum electrolytic capacitor 20% 470muF 35V
Descriptions
Descriptions de NIC Components NACE471M50V16X17TR15F fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Surface Mount, 6464
Cap Aluminum Lytic 470uF 50V 20% (16 X 17mm) SMD 0.43 Ohm 0.925A 2000h 85C T/R