Nichicon UUJ1V471MNL1MS
UJ Series 470 uF 35 V 105°C Ø16 x 16.5mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
NewarkUUJ1V471MNL1MS0250Tape & Reel
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UUJ1V471MNL1MS.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 16 ans
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Aluminum aluminum electrolytic capacitor 20% 470muF 35V
Capacitor Aluminum 470uF 25VDC 20% 10 X 10.5mm SMD 0.57 Ohm 430mA 2000 hr T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, 470 uF, 16 V, ± 20%, 2000 hours @ 105°C, Radial Can - SMD
Cap Aluminum Lytic 470uF 16V 20%( 12.5 X 13.5mm) SMD 360mA 5000h 105C T/R
NACZ Series 470 uF 16 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Descriptions
Descriptions de Nichicon UUJ1V471MNL1MS fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Surface Mount, 6767