Murata LQW18AN39NJ80D
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW18AN39NJ80D.
Ciiva
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Geoflip
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+20.85%
Stock
37,334
Authorized Distributors
6
Inductance
39 nH
39 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
1 A
1 A
DC Resistance (DCR)
160 mΩ
160 mΩ
Q Factor
40
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Introduction Date2013-02-20
Pièces détachées
Inductor RF Wirewound 0.039uH 5% 100MHz 55Q-FactorCeramic 1A 0.12Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 0.041uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Chip Wirewound 39nH 5% 100MHz 40Q-Factor Air 730mA 90mOhm DCR 0805 Embossed T/R
General Purpose Inductor, 0.036uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
TAIYO YUDENHK100539NJ-T
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Inductor RF Multi-Layer 0.039uH 5% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 0.3A 0.7Ohm DCR 0603 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQW18AN39NJ80D fournies par ses distributeurs.
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.039uH 5% 100MHz 40Q-Factor Non Magnetic 1A 0.16Ohm DCR 0603 T/R
100MHz 3.28GHz 1A 40@250MHz 39nH 160m¦¸ ¡À5% 0603 1.65mm*990¦Ìm*1mm
LQW18 0603 (1608Metric) 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 39nH
INDUCTOR, 39NH, 3.28GHZ, 1A, 0603;