KOA Speer RK73H3ATTE6R19F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 6.19ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H3ATTE6R19F.
Upverter
Farnell
Tendance sur 3 mois:
-2.08%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
20,898
Authorized Distributors
4
Resistance
6.19 Ω
6.19 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 5.62ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 6.8 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 6.34ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512FK-076R19L
RC Series 2512 1 W 6.19 Ohm ±1% ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRC2512FK-076R8L
Res Thick Film 2512 6.8 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
Yageo GroupRC2512FK-075R6L
1W Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 5.6Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H3ATTE6R19F fournies par ses distributeurs.
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm 1W 6.19Ohm ±200ppm/C
Res, 6R19, 1%, 1W, 2512 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H3ATTE6R19F
Thick Film Resistors - SMD 1watts 6.19ohms 1%
6.19¦¸ ¡À1% 1W ¡À200ppm/¡æ 2512 6.3mm*3.1mm*700¦Ìm