Vishay CRCW25126R34FKEG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 6.34ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW25126R34FKEG.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.25%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
Pièces de rechange
Ce composant
Stock
13,973
Authorized Distributors
4
Resistance
6.34 Ω
6.34 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Introduction Date2006-10-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 6.19ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512FK-076R8L
Res Thick Film 2512 6.8 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
Yageo GroupAC2512FK-076R8L
1W Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 6.8Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-076R19L
RC Series 2512 1 W 6.19 Ohm ±1% ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
TE Connectivity35206R8JT
Res Thick Film 2512 6.8 Ohm 5% 1W ±350ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1TYJ6R8U
Res Thick Film 2512 6.8 Ohm 5% 1W -100ppm/C to 600ppm/C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW25126R34FKEG fournies par ses distributeurs.
CRCW Series 2512 6.34 Ohm 1 W ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 2512 6.34Ohm 1% 1W ±100ppm/K Molded Blister Pack
6.34¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 2512 6.3mm*3.15mm*700¦Ìm