Yageo Group R474I31005001K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount, 7143
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group R474I31005001K.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 2 ans
TME
element14 APAC
Tendance sur 3 mois:
+507%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Stock
11,856
Capacitance
100 nF
100 nF
100 nF
Voltage Rating (DC)
1 kV
1 kV
1 kV
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height - Seated (Max)
19.1008 mm
19.1008 mm
19.1008 mm
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR474N310050A1K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR474N31005001K
Yageo GroupR49AI31000001K
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Epcos B32652 100nF Polypropylene Film Cap 1000V dc; 250V ac +/-10%; Through Hole
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Yageo Group R474I31005001K fournies par ses distributeurs.
Radial FILM CAPACITOR R47 440V 0.1muF ±10% 0.709Lx0.433W 18.00mmx11.00mm
Cap Film Suppression X2 0.1uF 1000VDC/440VAC PP 10%( 18 X 11 X 19mm) Radial Wound 15mm 110C Bulk
CAP, 0.1µF, 10%, PP, RADIAL; Capacitance: 0.1µF; Suppression Class: X2; Product Range: R47 X2 Series; Voltage Rating X: 440V; Voltage Rating Y: -; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropyl; Available until stocks are exhausted