TDK B72220S2381K101
B722 Series 505 V 385 Vrms 1025 V Clamp 10 kA 450 pF AdvanceD Leaded Varistor
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B72220S2381K101.
TDK
Datasheet35 pagesIl y a 8 ans
Future Electronics
element14 APAC
Pièces détachées
680V 10KA 1 612V 748V 560V 420V 273J 550pF@1kHz DIP 26mm*21.5mm*26mm
Var MOV 460VAC/615VDC 10000A 750V Radial Automotive Bulk
LittelfuseV20E440P
UltraMOV® Series 585 VDC 440 V RMS 1180 V Clamp 10000 A 500 pF Radial Varistor
LittelfuseV20E420P
UltraMOV® Series 560 VDC 420 V RMS 1120 V Clamp 6500 A 600 pF Radial Varistor
Epcos St&ard Series Metal Oxide Varistor 380pF 100A; Clamping 1240V; Varistor 750V
LittelfuseV20E320P
VARISTOR, CIRCUIT PROTECTION, 320VRMS, 840V, 10000A, METAL OXIDE, 750PF, RADIAL
Descriptions
Descriptions de TDK B72220S2381K101 fournies par ses distributeurs.
Bulk 1 Radial Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.025kV 100A 21.5mm 1W
Var MOV 385VAC/505VDC 10000A 620V Thru-Hole Radial Bulk
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=385Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=10000A
620V 10KA 1 558V 682V 505V 385V 273J 600pF@1kHz 25.5mm*7.6mm*7.6mm
TVS Varistor, 385 VAC, 505 VDC, B722 AdvanceD, 1.025 kV, Disc, Radial Leaded, 20 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Advanced Leaded Varistor 385V 505V 10kA
RS APAC
558V~682V Radial Leaded Varistors ROHS
505V 385V 620V Plugin Varistors ROHS
Varistor, 273J, Through Hole Mount
Varistor, Mov, 1.025Kv, Disc 20Mm; Voltage Rating Vac:385V; Voltage Rating V Dc:505V; Product Range:B722 Advanced Series; Clamping Voltage Vc Max:1.025Kv; Varistor Case Style:Disc 20Mm; Varistor Type:Metal Oxide Varistor (Mov); Peak Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72220S2381K101