TDK B72220S2421K101
Varistor, Radial, Vv 680 V, 10000 A, 560 V (DC), 420 V (AC), ±10 %, 1 Va (AC), 273 J
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B72220S2421K101.
Burklin Elektronik
Datasheet35 pagesIl y a 8 ans
Farnell
Newark
_legacy Avnet
TME
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces détachées
LittelfuseV20E440P
UltraMOV® Series 585 VDC 440 V RMS 1180 V Clamp 10000 A 500 pF Radial Varistor
Varistor, radial, VV 820 V, 10000 A, 670 V (DC), 510 V (AC), ±10 %, 1 VA (AC), 325 J
B722 Series 505 V 385 Vrms 1025 V Clamp 10 kA 450 pF AdvanceD Leaded Varistor
Epcos St&ard Series Metal Oxide Varistor 380pF 100A; Clamping 1240V; Varistor 750V
LittelfuseV20E420P
UltraMOV® Series 560 VDC 420 V RMS 1120 V Clamp 6500 A 600 pF Radial Varistor
LittelfuseV20E320P
VARISTOR, CIRCUIT PROTECTION, 320VRMS, 840V, 10000A, METAL OXIDE, 750PF, RADIAL
Descriptions
Descriptions de TDK B72220S2421K101 fournies par ses distributeurs.
680V 10KA 1 612V 748V 560V 420V 273J 550pF@1kHz DIP 26mm*21.5mm*26mm
Var MOV 420VAC/560VDC 10000A 680V Thru-Hole Radial Bulk
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=420Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=10000A
Bulk 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.12kV 100A 10% 1W
TVS Varistor, 420 VAC, 560 VDC, B722 AdvanceD, 1.12 kV, Disc, Radial Leaded, 20 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
TDK B72220S2421K101 Metal Oxide Varistor
Varistor, 273J, Through Hole Mount
Varistor, Mov, 1.12Kv, Disc 21.5Mm; Voltage Rating Vac:420V; Voltage Rating V Dc:560V; Product Range:B722 Advanced Series; Clamping Voltage Vc Max:1.12Kv; Varistor Case Style:Disc 21.5Mm; Varistor Type:Metal Oxide Varistor (Mov); Rohs Compliant: Yes |Epcos B72220S2421K101