TDK B72220S2461K101
Var MOV 460VAC/615VDC 10000A 750V Radial Automotive Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B72220S2461K101.
Newark
_legacy Avnet
TME
DigiKey
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces détachées
LittelfuseV20E550P
UltraMOV® Series 745 VDC 550 V RMS 1500 V Clamp 10000 A 300 pF Radial Varistor
LittelfuseV20E510P
UltraMOV® Series 670 VDC 510V RMS 1355V Clamp 350 pF Radial Metal Oxide Varistor
B722 Series Ø20 mm 1 W 510 Vrms 670 VDC Radial Lead Epoxy Coated Varistor
Var MOV 550VAC/745VDC 10000A 910V Thru-Hole Radial Bulk
LittelfuseTMOV20RP550E
METAL OXIDE VARISTOR, 550V, 1.5KV, RADIA; RADIAL; Voltage Rating VAC:550V; VDC:715V; Product
B722 Series 505 V 385 Vrms 1025 V Clamp 10 kA 450 pF AdvanceD Leaded Varistor
Descriptions
Descriptions de TDK B72220S2461K101 fournies par ses distributeurs.
Leaded Disk Varistors, Max. Operating Voltage [AC]=460Vrms, Max. Surge Current Imax(8/20μs,1time)=10000A
750V 10KA 1 675V 825V 615V 460V 300J 660pF@1kHz 26mm*21.5mm*26mm
Bulk 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 1.24kV 100A 10% 1W
TVS Varistor, 460 VAC, 615 VDC, B722 AdvanceD, 1.24 kV, Disc, Radial Leaded, 20 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
1.24kV 615V 460V 750V Plugin Varistors ROHS
VARISTOR, MOV, 1.24KV, DISC 21.5MM
20Mm, 460Vac, 10%, Advanced / Bulk
Varistor, 300J, Through Hole Mount
EPCOS B72220S2461K101 酸化金属バリスタ
VARISTOR, MOV, 1.24KV, DISC 21.5MM; Voltage Rating VAC: 460V; Voltage Rating V DC: 615V; Product Range: B722 AdvanceD Series; Clamping Voltage Vc Max: 1.24kV; Varistor Case Style: Disc 21.5mm; Varistor Type: Metal Oxide Varist