EPCOS B32529C1224J000
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour EPCOS B32529C1224J000.
IHS
Datasheet44 pagesIl y a 5 ans
Newark
Ciiva
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-33.09%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
33,033
Authorized Distributors
4
Capacitance
220 nF
220 nF
220 nF
Dielectric
PET
PET
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Termination
Height - Seated (Max)
8.001 mm
8.001 mm
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR82EC3220AA70J
Film Capacitor, Polyester, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC3220DQ70J
Cap Film 0.22uF 100V PET 5% (10 X 3 X 8mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive T/R
Yageo GroupR82DC3220DQ60J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de EPCOS B32529C1224J000 fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.22uF 100V PET 5% (7.2 X 3.5 X 8mm) Radial 5mm 125°C Bulk
卤5% 100V 220nF -55鈩儈+125鈩 Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) Film Capacitors ROHS
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 220nF 100V
Cap, Film, 0.22Uf, 63Vac, Radial; Dielectric Type:Metallized Pet Stacked; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.22Μf; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage(Ac):63V; Voltage(Dc):100V; Capacitor Mounting:Through Holerohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32529C1224J000