APEM Q16F1BXXY12E
APEM Q16F1BXXY12E 16mm LED Panel Indicator Yellow 12VDC Flush Black Chrome Bezel
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q16F1BXXY12E.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd Automotive 2-Pin
LED signal light, 24 V (DC), yellow, 50 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
LED signal light, 24 V (DC), yellow, 4 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
Pushbutton Switch, SPDT, Momentary, 6A, 24VDC, Quick Connect Terminal, Panel Mount
PUSHBUTTON SWITCH, SPDT, ON-ON, 125V AC/24V DC, QC 0.110", P16 SERIES
Descriptions
Descriptions de APEM Q16F1BXXY12E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BLACK CHROME FIXED YELLOW 12VDC SOLDER
LED Uni-Color Yellow Automotive 2-Pin
Single Color LED, Yellow, Diffused
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 16MM, YELLOW, 2.1V
16mm flush black bezel IP67 sealed YELLOW 12V
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:4Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.1V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1BXXY12E