onsemi NSI45035JZT1G
NSI45035 Series 35 mA 45 V SMT Constant Current Regulator & LED Driver - SOT-223
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para onsemi NSI45035JZT1G.
IHS
Datasheet11 páginasHace 5 años
HQonline
Master Electronics
Upverter
element14 APAC
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-91.83%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
Component Search Engine
SímboloFootprint
3DDescargar
EE Concierge
SímboloFootprint
SnapEDA
Footprint
Descargar
Ultra Librarian
Descargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Componentes alternativos
Este componente
Componentes alternativos
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Case/Package
SOP
SOP
Number of Pins
4
Number of Outputs
1
Min Input Voltage
Max Input Voltage
45 V
45 V
Max Output Current
70 mA
Output Voltage
Efficiency
Min Output Voltage
Max Output Voltage
Min Operating Temperature
-55 °C
-55 °C
Max Operating Temperature
150 °C
150 °C
Cadena de suministros
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-06-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Componentes relacionados
LED Driver, Linear, 0V to 45V input, 2 Outputs, 1 MHz Switch. Frequency, 30 mA out, SOT-223-4
NSI45020 Series 20 mA 45 V Constant Current Regulator LED Driver - SOT-223
NSI45025 Series 25 mA 45 V SMT Constant Current Regulator & LED Driver - SOT-223
LED Driver, Constant Current Regulator, 30 mA, 45 V
LED Driver, Constant Current Regulator, 25 mA, 45 V
Descripciones
Descripciones de onsemi NSI45035JZT1G suministradas por sus distribuidores.
LED DRVR 80Segment Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
70mA 45V SOT-223-4 LED Drivers ROHS
CONSTANT-CURRENT LED DRIVER,45V,35MA
Sot223 Eutectic 35Ma Rohs Compliant: Yes
IC CURRENT REGULATOR 15% SOT223
LED DRIVER, SOD-223; Device Topology: -; No. of Outputs: 1Outputs; Output Current: 70mA; Output Voltage: -; Driver Case Style: SOT-223; No. of Pins: 3Pins; Input Voltage Min: -; Input Voltage Max: 45V; Switching Frequency: -; Ope