onsemi NSI45025AZT1G
NSI45025 Series 25 mA 45 V SMT Constant Current Regulator & LED Driver - SOT-223
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para onsemi NSI45025AZT1G.
IHS
Datasheet9 páginasHace 12 años
Master Electronics
HQonline
TME
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-16.51%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
Ultra Librarian
SímboloFootprint
Descargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2009-05-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Componentes relacionados
LED Driver, Linear, 0V to 45V input, 2 Outputs, 1 MHz Switch. Frequency, 30 mA out, SOT-223-4
NSI45035 Series 35 mA 45 V SMT Constant Current Regulator & LED Driver - SOT-223
NSI45020 Series 20 mA 45 V Constant Current Regulator LED Driver - SOT-223
LED Driver, Constant Current Regulator, 30 mA, 45 V
LED Driver, Constant Current Regulator, 25 mA, 45 V
Descripciones
Descripciones de onsemi NSI45025AZT1G suministradas por sus distribuidores.
LED DRVR Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
CONSTANT CURRENT REGULATOR AND LED DRIVER LED Driver, PDSO5
25mA 45V SOT-223 LED Drivers ROHS
LED DRIV, DUAL, 45V, 0.025A, SOT223
CONSTANT-CURRENT LED DRIVER,45V,25MA
IC CURRENT REGULATOR 10% SOT223
LED DRIV, DUAL, 45V, 0.025A, SOT223; LED Driver Application:Display Backlighting, Lighting; Topology:Linear; No. of Outputs:1; Output Current:25mA; Input Voltage:0V to 45V; Operating Temperature Range:-55°C to +150°C; Driver Case Style:SOT-223; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Device Type:LED; No. of Pins:4
Ccr & Led Driver, Linear, Sot-223-4; Topología Del Dispositivo:Lineal; Núm. De Salidas:2; Corriente De Salida:25Ma; Tensión De Salida:-; Tipo De Controlador:Sot-223; Núm. De Contactos:4; Tensión De Entrada Mín.:0V |Onsemi NSI45025AZT1G