Panasonic EZJ-Z1V270EA
Multilayer Varistor, EZJZ Series, SMD 0603, DC16Vmax., V1mA: 27V, C1MHz: 47pFmax.[
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Panasonic EZJ-Z1V270EA herunter.
Panasonic
Datasheet8 SeitenVor 10 Jahren
element14 APAC
Newark
Panasonic SCT
Arrow.cn
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+298%
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2008-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
TVS Varistor, 8.5 V, 12 V, ChipGuard MLE, 60 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
TVS Varistor, 14 VAC, 16 VDC, Standard, 46 V, 0402 [1005 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
LittelfuseV18MLA0402NR
MLA Series 0402 18 VDC 14 V RMS 50 V Clamp 20 A 40 pF SMT Multilayer Varistor
Chip Varistors / Ceramic Transient Voltage Suppressors, Maximum continuous voltage=19V, Maximum Clamping Voltage (8/20μs)=59V
23.5V 20A 1 19.98V 2.703KV 16V 14V 10mJ 47pF@1MHz 0402 1mm*500¦Ìm*600¦Ìm
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, MLA, 45 V, 0402 [1005 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Beschreibungen
Beschreibungen von Panasonic EZJ-Z1V270EA, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS EZJZ1V270EA TVS Varistor, EZJZ Series, 16 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
VARISTOR, 0603, 27V, 47PF; Voltage Rating VAC: -; Voltage Rating V DC: 16V; Product Range: EZJZ Series; Clamping Voltage Vc Max: -; Varistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Varistor Type: Multilayer Varistor (MLV); Peak Surge