Ohmite SM108035004FE
Resistor; Thick Film; Res 5 Megohms; Pwr-Rtg 2.5 W; Tol 1%; Radial; Planar | Ohmite SM108035004FE
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Ohmite SM108035004FE herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 10 Jahren
Sager Electronics
Farnell
3-Monats-Trend:
+24.35%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2016-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Verwandte Teile
Res Thick Film 5M Ohm 1% 1.5W ±50ppm/°C Conformal Epoxy RDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 5000000ohm, 5000V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film 5M Ohm 5% 2W ±50ppm/°C Conformal Epoxy RDL
TE ConnectivityHB15M0FZRE
Radial FIXED RESISTOR HB CGS 1.043Lx0.118W 26.50mmx3.00mm 1W 5MOhm ±100ppm/C
Res Metal Oxide 5M Ohm 1% 2W ±200ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Lacer Pack
Radial,1.5W,5M,1%,100Ppm,bulk Rohs Compliant: Yes
Beschreibungen
Beschreibungen von Ohmite SM108035004FE, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Thick Film 5M Ohm 1% 2.5W ±50ppm/°C Conformal Epoxy RDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2.5W, 5000000ohm, 20000V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Through Hole Thick Film Resistor, Slim-Mox, Slim-Mox Series, 5 Mohm, 2.5 W, - 1%, 20 Kv Rohs Compliant: Yes |Ohmite SM108035004FE
RES, 5M, 1%, 2.5W, RADIAL, THICK FILM; Resistance: 5Mohm; Product Range: Slim-Mox Series; Power Rating: 2.5W; Resistance Tolerance: ± 1%; Resistor Case Style: Radial; Available until stocks are exhausted Alternative available