TE Connectivity HB15M0FZRE
Radial Fixed Resistor Hb Cgs 1.043LX0.118W 26.50MMX3.00MM 1W 5MOHM ±100PPM/C
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity HB15M0FZRE herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
Master Electronics
Sager Electronics
TE Connectivity
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-26.39%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
SnapEDA
Fußabdruck
3DHerunterladen
TraceParts
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-09-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Verwandte Teile
TE Connectivity / AMP2-1625959-6
Res Thick Film 5M Ohm 1% 4W ±100ppm/C Molded RDL Loose/Tray
TE Connectivity1-1630478-6
Res Carbon Film Trimmer 4.7M Ohm 30% 3/20W 1(Elec)/1(Mech)Turn (9.8 X 12.1mm) Pin Thru-Hole
Resistor;Thick Film;Res 5 Megohms;Pwr-Rtg 2.5 W;Tol 1%;Radial;Planar | Ohmite SM108035004FE
Radial,1.5W,5M,1%,100Ppm,bulk Rohs Compliant: Yes
Res Thick Film 5M Ohm 1% 1.5W ±50ppm/°C Conformal Epoxy RDL
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 5000000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 5e+06ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity HB15M0FZRE, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 5000000ohm, 7500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
RES, 5M, 1%, 1W, RADIAL, THICK FILM; Resistance: 5Mohm; Product Range: HB Series; Power Rating: 1W; Resistance Tolerance: ± 1%; Resistor Case Style: Radial Leaded; Voltage Rating: 7.5kV; Resistor Element Material: Thick Film; T
Resistor, 5Mohm, 1W, 1%; Rango De Producto:Serie Hb; Resistencia:5Mohm; Potencia Nominal:1W; Tolerancia De Resistencia:± 1%; Tensión Nominal:7.5Kv; Tipo De Resistencia:Radial Leaded; Tipo De Elemento Resistivo:Película Gruesa |Cgs Te Connectivity HB15M0FZRE
Special Order: HB01RE 5M0 1% 100PPM Resistance Value: 5M Ω Resistor Type: High Value/High Voltage Resistor Element Type: Thick Film Power Rating: 2 W Resistance Class: 1MΩ – 1GΩ Through-Hole Resistor | 5M Ω High Value/High Voltage Resistor Thick Film 2 W | Part Number: HB15M0FZRE | Internal Number: 3-1625958-8 | TE Connectivity