Bourns SDR0302-391KL
Ind Power Wirewound 390uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 120mA T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Bourns SDR0302-391KL herunter.
JRH Electronics
Datasheet3 SeitenVor 7 Jahren
Electro Sonic
Farnell
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+11.04%
Verwandte Teile
Inductor Power Unshielded Wirewound 390uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 0.15A 6.4Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor, ferrite,390Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB0608-391KL
Ind Power Wirewound 390uH 10% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 180mA T/R
390uH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 80 mA 18Ohm Max 1812 (4532 Metric
Beschreibungen
Beschreibungen von Bourns SDR0302-391KL, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1211
Surface Mount Power Inductor, Sdr0302 Series, 390 H, 10%, Unshielded, 10.8 Ohm, 120 Ma Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0302-391KL
INDUCTOR, 390UH, 10%, 0.12A, SMD; Inductance: 390µH; RMS Current (Irms): 120mA; Inductor Construction: Unshielded; Saturation Current (Isat): 140mA; Product Range: SDR0302 Series; Power Inductor Case: 3mm x 2.8mm x 2.5mm; DC R