Abracon ASPI-0428S-181M-T
Ind Power Shielded Wirewound 180uH 20% 100KHz 220mA T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon ASPI-0428S-181M-T herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 5 Jahren
Electro Sonic
Abracon SCT
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 180uH 20% 1KHz 14Q-Factor Ferrite 1.9A 0.25Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 180uH 20% 1KHz 52Q-Factor Ferrite 475mA 660mOhm DCR T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4141
General Purpose Inductor, 180uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2929
Inductor Power Shielded Wirewound 180uH 15% 1KHz 14Q-Factor Ferrite 1.2A 0.27Ohm DCR T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon ASPI-0428S-181M-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Inductors - SMD FIXED IND 180UH 220MA 1.54 OHM
Ind/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-0428S-181M-T
General Purpose Inductor, 180000000uH, 20%, 1 Element, SMD, 1919
Power Inductor 180uH 0.22A 1540mΩ, ASPI-0428S , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 180UH 220MA 1.54OHM SM
ASPI-0428S Nonstandard 0.185Lx0.185W 4.70mmx4.70mm 180muH
220mA 180uH ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS