Abracon ASPI-104S-181M-T
General Purpose Inductor, 180uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4141
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Abracon ASPI-104S-181M-T herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 6 Jahren
Electro Sonic
Sager Electronics
_legacy Avnet
Introduction Date2012-01-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Inductor Power Shielded Wirewound 180uH 20% 1KHz 52Q-Factor Ferrite 475mA 660mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 180uH 20% 1KHz 14Q-Factor Ferrite 1.9A 0.25Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 180uH 20% 100KHz 220mA T/R
Ind Power Wirewound 180uH 20% 100KHz 1A T/R
Ind Power Shielded Bobbin Core 180uH 20% 100KHz Ferrite 420mA T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2020
Beschreibungen
Beschreibungen von Abracon ASPI-104S-181M-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Inductors - SMD FIXED IND 180UH 700MA 663 MOHM
Ind/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-104S-181M-T
FIXED IND 180UH 700MA 663MOHM SM
Fixed Inductors 180uH 20% -40C +85C