Vishay VS-10CWH02FNTRL-M3
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 10A, 200V V(RRM), Silicon, TO-252AA
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
71,332
Authorized Distributors
6
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
TO-252-3
TO-252-3
Forward Voltage
1.15 V
1.15 V
Reverse Voltage (DC)
Average Rectified Current
10 A
10 A
Max Reverse Leakage Current
Reverse Recovery Time
27 ns
27 ns
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 4A, 200V V(RRM), Silicon, TO-252AA
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 4A, 200V V(RRM), Silicon, TO-252AA
Diodes Inc.MBRD20100CT-13
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 10A, 100V V(RRM), Silicon, TO-252
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 6A, 200V V(RRM), Silicon, TO-252AA
Diodes Inc.MBRD20150CT-13
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 10A, 150V V(RRM), Silicon, TO-252
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 5A, 150V V(RRM), Silicon, TO-252
描述
DIODE ARRAY GP 200V 10A TO252-3
200V 80A 23ns 40¦ÌA 10A DPAK,TO-252AA 2.39mm