Vishay VS-10CWH02FNTR-M3
DIODE, ULTRA FAST, 10A, 200V, TO-252AA; Diode Type: Ultrafast Recovery; Diode Con
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.41%
备用零件
Price @ 1000
Stock
82,570
Authorized Distributors
6
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
TO-252-3
TO-252-3
Forward Voltage
1.15 V
1.15 V
Reverse Voltage (DC)
Average Rectified Current
10 A
10 A
Max Reverse Leakage Current
Reverse Recovery Time
27 ns
27 ns
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2011-06-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 4A, 200V V(RRM), Silicon, TO-252AA
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 4A, 200V V(RRM), Silicon, TO-252AA
Diodes Inc.MBRD20100CT-13
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 10A, 100V V(RRM), Silicon, TO-252
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 6A, 200V V(RRM), Silicon, TO-252AA
Diodes Inc.MBRD20150CT-13
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 10A, 150V V(RRM), Silicon, TO-252
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 5A, 150V V(RRM), Silicon, TO-252
描述
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 10A, 200V V(RRM), Silicon, TO-252AA
VS-10CWH02FNTR-M3,DUAL SMT DIODE, COMMON CATHODE,200V 10A,27NS,3-PIN TO-252AA
Diode Switching 200V 10A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
RECTIFIER HYPERFAST 2 X 5 A FRED TO-252AA
DIODE ARRAY GP 200V 10A TO252AA
Rectifiers Hyperfast 2X5A 200V 23ns