Vishay VR37000003903JA100
Res Metal Glaze 390K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Ammo
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+27.78%
Stock
66,890
Authorized Distributors
6
Resistance
390 kΩ
390 kΩ
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
500 mW
500 mW
Composition
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 390000ohm, 1600V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Metal Glaze 390K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Ammo
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 390000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 390000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 390000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF14JT390K
CF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 0/ -850ppm/C 390kOhm 0.25W 1/4W
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 390000ohm, 3500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
VR37 5% A1 390K
390K¦¸ ¡À5% 500mW ¡À200ppm/¡æ 10mm