Vishay SMF15A-E3-08
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 15V 2-Pin SMF T/R / TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMF
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
Upverter
element14 APAC
Farnell
HQonline
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.33%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay SMF15A-E3-08 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Breakdown Voltage
17.6 V
17.6 V
17.6 V
Clamping Voltage
24.4 V
24.4 V
24.4 V
Peak Pulse Power
200 W
1 kW
1 kW
Peak Pulse Current
8.2 A
8.2 A
8.2 A
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
LittelfuseSMF14A
SMF Series 200 W 14 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SOD-123FL
LittelfuseSMF15A
ESD protection diodes / TVS diodes; LITTELFUSE; SMF15A; 24.4 V; 8.2 A; 15 V; 16.7 V - 18.5 V
onsemiSMF14AT1G
200 Watt SOD-123FL Transient Voltage Suppressors, 14 V, Unidirectional
7.7A 26V 200W 17.8V 16V SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
LittelfuseSMF17A
Tvs Smf 17V Uni, 7 T&r/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMF17A
8.6A 23.2V 200W 15.6V 14V SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
描述
Surface-Mount ESD Protection Diode Trans Voltage Suppressor Diode, 1000W, 15V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
DIODE, ESD PROTECTION, 15V, DO-219AB; Clamping Voltage Vc Max: 24.4V; Diode Case Style: DO-219AB; No. of Pins: 2Pins; Operating Voltage: -; Power Dissipation Pd: -; Product Range: -; Automotive Qualification Standard: -