Vishay SMF14A-E3-08
8.6A 23.2V 200W 15.6V 14V SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
Newark
Future Electronics
HQonline
库存历史记录
3 个月趋势:
+7.19%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay SMF14A-E3-08 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Breakdown Voltage
16.45 V
16.4 V
16.4 V
Clamping Voltage
23.2 V
23.2 V
23.2 V
Peak Pulse Power
200 W
1 kW
1 kW
Peak Pulse Current
8.6 A
8.6 A
8.6 A
Introduction Date2013-11-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LittelfuseSMF14A
SMF Series 200 W 14 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SOD-123FL
LittelfuseSMF13A
Tvs Smf 13V Uni, 7 T&r/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMF13A
SMF Series 200 W 13 V Uni Directional Surface Mount TVS Diode - SOD-123F
onsemiSMF14AT1G
200 Watt SOD-123FL Transient Voltage Suppressors, 14 V, Unidirectional
onsemiSMF18AT1
SOD-123F 1 Surface Mount 1 Zener Tvs Diode 20V 6.8A 200W -55C~150C TJ
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 15V 2-Pin SMF T/R / TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMF
描述
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 14V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
ESD Suppressors / TVS Diodes 1000watt 14volt
ESD Suppressor TVS Uni-Dir 14V 2-Pin SMF T/R
ESD Protection Device, 23.2 V, DO-219AB, 2 Pins, 14 V, 1 kW
Transient Suppression Diode (TVS)
200W, 14V, ESD PROTECTION DIODE SMF
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO219AB
ESD PROTECTION DIODE SMF DO219-E3
DIODE, ESD PROTECTION, 14V, 392PF; Clamping Voltage Vc Max:23.2V; Diode Case Style:DO-219AB; No. of Pins:2Pins; Operating Voltage:14V; Power Dissipation Pd:1kW; Product Range:SMF Series; Automotive Qualification Standard:-; SVHC:Lead (15-Jan-2019)