Vishay SMF16A-E3-08
7.7A 26V 200W 17.8V 16V SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
Newark
Future Electronics
HQonline
库存历史记录
3 个月趋势:
-31.32%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay SMF16A-E3-08 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Breakdown Voltage
18.75 V
18.75 V
18.75 V
Clamping Voltage
26 V
26 V
26 V
Peak Pulse Power
200 W
1 kW
1 kW
Peak Pulse Current
7.7 A
7.7 A
7.7 A
Introduction Date2013-11-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
LittelfuseSMF15A
ESD protection diodes / TVS diodes; LITTELFUSE; SMF15A; 24.4 V; 8.2 A; 15 V; 16.7 V - 18.5 V
LittelfuseSMF16A
SMF Series 200 W 19.7 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SOD-123F
onsemiSMF15AT1G
200 Watt SOD-123FL Transient Voltage Suppressors, 15 V, Unidirectional
LittelfuseSMF17A
Tvs Smf 17V Uni, 7 T&r/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMF17A
onsemiSMF18AT1
SOD-123F 1 Surface Mount 1 Zener Tvs Diode 20V 6.8A 200W -55C~150C TJ
onsemiSMF18AT1G
200 Watt SOD-123FL Transient Voltage Suppressors, 18 V, Unidirectional
描述
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 16V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 16V 26Vc 2-Pin SMF T/R
Esd Protection Diode Smf Do219Ab Rohs Compliant: Yes |Vishay SMF16A-E3-08
ESD Suppressors / TVS Diodes 1000watt 16volt
Vishay TVS, 26V, , DO-219AB, 17.8V
200W, 16V, ESD PROTECTION DIODE SMF
ESD DIODE, 16V, DO-219AB-2, 1KW;