Vishay CW005820R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 820ohm, 64.031V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
693
Authorized Distributors
5
Resistance
820 Ω
820 Ω
820 Ω
Mount
Through Hole
Case/Package
Ceramic
Axial
Axial
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
5 W
5 W
5 W
Composition
Wirewound
Ceramic, Wirewound
Ceramic, Wirewound
Temperature Coefficient
30 ppm/°C
30 ppm/°C
30 ppm/°C
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 750ohm, 61.237V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 800ohm, 63.2456V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 750ohm, 61.2372V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
CW005 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 820OHMS +/-5% 6.5W +/-30PPM/DEGC
Resistor, Wirewound;820 Ohms;5 W;+/-5%;A
RS APAC
820¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 25.4mm