Vishay CW0054K700JE73
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 4700ohm, 153.297V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
New Yorker Electronics
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
3
Resistance
4.7 kΩ
4.7 kΩ
4.7 kΩ
Mount
Through Hole
Case/Package
Ceramic
Ceramic
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
5 W
5 W
5 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
30 ppm/°C
30 ppm/°C
30 ppm/°C
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 4700ohm, 108.397V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 5000ohm, 158.1139V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 4700ohm, 118.743V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 4700ohm, 68.557V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE44K7J
Res, 4K7, 4W, Axial, Wirewound Rohs Compliant: Yes |Cgs Te Connectivity 2-1623730-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5000ohm, 122.4745V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 4.7K OHM 6.5W 5% AXIAL
CW-5 4.7K 5% E73 e3