Vishay CRCW201091R0JNTF
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 91ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Datasheet8 页15 年前
Stock
10,346
Authorized Distributors
1
Resistance
91 Ω
91 Ω
Case/Package
2010
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
750 mW
750 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
相关零件
PanasonicERJ-12ZYJ910U
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 91ohm, 7
PanasonicERJ-12ZYJ101U
Res Thick Film 2010 100 Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12ZYJ820U
Res Thick Film 2010 82 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 100ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 82ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75 W, 5 %, 200 Ppm, 100 Ohm, Surface Mount, 2010
描述
RES THICK FILM 91.0 OHM 3/4W 5% 2010 SMD
CRCW2010 91 5% 200 R02